Naujienos

100-mečio proga - 100 minučių treniruotė!

Lietuvos valstybės Šimtmetį švęskime drauge! EOLOS kolektyvas kviečia visus originaliai pasveikinti Lietuvą su gimtadieniu - sudalyvauti 100 minučių trukmės treniruotėje! Treniruotėje lavinsite lankstumą Stretch Training metu, judėsite Zumbos ritmais, pakankinsite pilvo raumenis atlikdami preso pratimus ir turėsite galimybę pirmieji išbandyti nauj [...]

Valentino dienos pasiūlymas

Savo meilę jums, mielieji, rodome rūpindamiesi jūsų sveikata ir gerove! ‼️ VASARIO 12-18 DIENOMIS ĮSIGIJĘ EOLOS ABONEMENTĄ GAUNA DOVANŲ ‼️ ◼️ 1,5l butelį vandens “Žalia giria”;◼️ Su meile suplaktą proteinų kokteilį! Būkit sveiki! 

Darbo laikas Vasario 16d.

‼️ DĖMESIO ‼️ ◼️ PC "AKROPOLIS": 09:00 - 20:00 val.09:00 - "100 minučių treniruotė"  https://goo.gl/1zqfwp ◼️ PC "BIG": 09:00 - 18:00 val.10:00 - Kūno dizainas;11:00 - Port de Bras. ◼️ PLUNGĖ: 09:00 - 18:00 val. ◼️ TAURAGĖ: 09:00 - 18:00 val.

Vienu šūviu - du zuikiai!

Tiems, kurie žadėjo Naujais metais pradėti sportuoti, bet taip ir nepradėjo (girdėjom, kad su nauja apranga lengviau žengti pirmą žingsnį) Ir tiems, kuriems jau motyvacija blėsta (sakoma, kad nauji sportbačiai ir naujų jėgų suteikia); Ir, žinoma, tiems, kurie už sunkų darbą privalo apdovanoti save (žinom, kad nusipelnote)!

Naujiena! Nirvana Fitness - jau greit EOLOJE

‼️ NAUJIENA ‼️ NIRVANA FITNESS yra unikalus pozityvios bei įkvepiančios muzikos, paprastų, bet efektyvių pilateso, jogos, funkcinių pratimų ir sąmoningo ritminio kvėpavimo derinys, kuris padeda atsikratyti negatyvių minčių bei atgauti vidinę ramybę, tonizuoja visą kūną ir suteikia energijos. Jau greit spa ir sporto klube EOLA!

Šeštadienį nevyks Port de Bras treniruotė

‼️ DĖMESIO ‼️ Šeštadienį (27d.) pc "BIG" NEVYKS Port de Bras treniruotė. Atsiprašome už nepatogumus.

Papildomos grupinės treniruotės sekmadieniais pc "BIG"

Nuo šiol DAR PRODUKTYVESNI SEKMADIENIA Klaipėdoje, pc "BIG"! Gera žinia tiems, kurie sekmadieniais mėgstat ilgai voliotis lovoje! Jūsų mėgstamos grupinės treniruotės - papildomu laiku - sekmadieniais 16:00 val. pc "BIG"! Tvarkaraštį rasite spustelėję nuorodą https://goo.gl/jTSq9z. Susitinkame EOLOJE!   

Gaukite treniruotę nemokamai

Klauskite eksperto