Druskų kambarys

Vis daugiau žmonių ieško galimybių, kaip savo sveikatą sustiprinti gamtos padiktuotais receptais. Vienas iš tokių būdų — druskų kambarys. Čia žmogaus organizmas veikiamas druskos prisotintu oru. Jau prieš keletą tūkstančių metų buvo pastebėta, kad druskos kasyklų oras teigiamai veikia žmogų ir netgi jį gydo.
Gydomąjį poveikį turi ne tik druska padengtos kambario sienos, bet ir į orą pro specialias angas purškiamas dispersiškas sausas druskos (natrio chlorido) aerozolis.Smulkios druskos dalelytės plonu sluoksniu padengia odą bei patenka į kvėpavimo takus, taip juos dezinfekuodamos ir gydydamos.
Gydomasis druskų kambario poveikis:

  • Tinka sergantiems lėtinėmis, alerginėmis kvėpavimo takų ligomis bei norintiems greičiau pasveikti. Smulkios druskos dalelytės patenka net į smulkiausius bronchus, veikdamos juos priešuždegimiškai — greičiau pasišalina ligą sukėlęs sekretas ir alergenai, palengvėja atsikosėjimas ir kvėpavimas, valosi plaučiai.
  • Padeda atstatyti ir palaikyti odos grožį bei sveikatą. Mažina alerginius bėrimus, odos pleiskanojimą, gydo spuogus, padeda odai atsinaujinti ir saugo ją nuo senėjimo, raukšlių susidarymo bei padeda gydyti tokias odos ligas, kaip: žvynelinė, atopinis dermatitas, riebioji seborėja ir pan.
  • Gydo nervų sistemos sutrikimus. Druskų kambarys organizmą veikia raminančiai ir padeda atsikratyti miego problemų, apetito stokos bei nervingumo.

Apsilankyti druskų kambaryje naudinga ne tik suaugusiems, bet ir vaikams — tai saugi gydymo ir profilaktikos priemonė nuo peršalimo, kvėpavimo takų ar odos susirgimų. O kad vaikučiams seansų metu būtų lengviau, gydymą stengiamasi paversti malonumu — rodomi animaciniai filmai.
Nepraleiskite progos apsilankyti druskų kambaryje — pagerinsite odos išvaizdą, atsikratysite įsisenėjusių ar besikartojančių kvėpavimo ligų ir jausitės ramesni ir kartu sveiksite kvėpuodami druskų prisotintu oru.
Sporto klube “Eola” (p.c. BIG) įrengtas druskų kambarys, kuriame vyksta dirbtinai sukurto druskų kasyklos mikroklimato procedūros (haloterapija). Gydomojo mikroklimato pagrindinis faktorius – dispersiškas sausas natrio chlorido aerozolis.
Druskos aerozolis per kvėpavimo takus patenka iki smulkių bronchų ir pagerina virpamojo epitelio funkciją. Patekusios į bronchus smulkios druskų dalelės veikia prieš uždegimiškai. Sergant kvėpavimo takų lėtinėmis ligomis druskos kiekis audiniuose sumažėja, o įkvepiant druskos aerozolį geriau ir greičiau pasišalina ligą sukėlęs patologinis sekretas ir alergenai.
Haloterapijos procedūros ramina nervų sistemą, stiprina organizmo atsparumą, tinka skydliaukės ligų profilaktikai, kadangi druskingoje aplinkoje gausu jodo.
Druskų procedūros rekomenduojamos sergant vegetaciniais sutrikimais (blogas miegas, apetito stoka, nervingumas).

Tai tinka ir vaikams, ir suaugusiems. Paprastai skiriama 10-15 seansų. Kviečiame apsilankyti sporto klubo “Eola” druskų kambaryje PC ,,BIG,” II aukštas.

Druskų kambario seansų laikai ir kainos:  pdf formatu, png formatu

 

Telefonas pasiteiravimui +370 693 70450

Gaukite treniruotę nemokamai

Klauskite eksperto