Kalnų slidinėjimo treniruoklis

Kalnų slidinėjimo slidėmis ir snieglentėmis treniruokliai
”SkyTec Interactive”

Vieninteliai pasaulyje sportinio karvingo treniruokliai!

  • Kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sporto treniruokliai ,,SkyTec Interactive” leidžia įvaldyti ir įtvirtinti šiuolaikinės karvingo technikos įgūdžius:
  • išmokti aktyviai kantuoti slides ir išlaikyti jas lygiagrečias, kontroliuoti korpuso ir kojų padėtį, atliekant posūkius, išlavinti pusiausvyros jausmą.
  • Fantastiškų treniruoklių efektyvumą mokymuisi ir sportinėms treniruotėms patvirtina šimtų jau sportuojančių su mūsų treniruokliais kalnų slidininkų bei snieglentininkų patirtis.
  • Treniruodamiesi su ,,SkyTec Interactive” treniruokliais, slidinėsite stilingai, sportiškai ir visiškai tvirtai.

21 amžiaus sportiniai treniruokliai!

Kalnų slidinėjimo treniruokliuose ,,SkyTec Interactive” naudojami naujausi mechatronikos ir jėgos pavarų valdymo pasiekimai. Be to, mūsų treniruokliai yra kompiuterizuoti. Per patogią kompiuterinę sąsają galima pasirinkti įvairius šlaitų tipus ir apkrovos lygį, nustatyti judėjimo greitį, imituoti reljefo nelygumus.

Jėgos pavarų galingumas, daviklių sistemos jautrumas ir kompiuterinio valdymo intelektas – tai visi kalnų slidininkų paruošimui bei šiuolaikiniam sportavimui reikalingi komponentai.

Virtuali tikrovė sporto klube!

,,SkyTec Interactive” treniruokliai leidžia pasinerti į kalnų slidinėjimo slalomo ir didžiojo slalomo virtualių trasų pasaulį. Dideliame ekrane pavaizduota trasa bei galingas stereogarsas sukuria tikro judėjimo šlaitu įspūdį.

Pasijusti sportininku kalnų slidinėjimo trasoje, organizuoti įdomiausias varžybas ir užtikrinti jų dalyviams sveiką adrenalino kiekį – šias galimybes gali suteikti tik ,,SkyTec Interactive” treniruokliai!

MOKYKITĖS!

Mokytis kalnų slidinėjimo bei čiuožimo snieglente su ,,SkyTec Interactive” treniruokliais galima nuo bet kurio parengimo lygio ir bet kokio amžiaus.

Mokantis slidinėti su treniruokliais, jūsų instruktorius visuomet bus šalia ir padės teisingai atlikti judesius, išvengiant tipinių klaidų įsiminimo.

Mokymosi efektyvumas – beprecedentis.

Mokykitės slidinėti gražiai ir taisyklingai Eolos spa ir sporto klube!

TRENIRUOKITĖS!

,,SkyTec Interactive” treniruokliai leidžia įtvirtinti techninius sportinio karvingo įgūdžius pirminių raumenų reakcijų lygmenyje, o patyręs instruktorius padės pakoreguoti reikalingus technikos niuansus.

Treniruoklis leidžia tiek įvaldyti karvingo stilių „nuo nulio“, tiek pereiti nuo klasikinės technikos ir nepaprastai paįvairinti Jūsų galimybių kalnų slidinėjimo trasoje arsenalą.

Treniruokitės ir tobulėkite Eolos spa ir sporto klube!

RUOŠKITĖS KELIONEI Į KALNUS!

Treniruotės su kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sporto treniruokliais ,,SkyTec Interactive” suteikia galimybę palaikyti visų slidinėjimo metu veikiančių raumenų grupių tonusą bei sistemingai tobulinti techninius įgūdžius. Todėl kalnuose Jums neteks gaišti brangaus laiko varginančiam „įsivažiavimui“ – galėsite iškart mėgautis slidinėjimu.

Žmogų, išbandžiusį kalnų slidinėjimo treniruoklius SkyTec Interactive, kalnų slidinėjimo trasoje atpažinti labai paprasta: jis grakščiai skrieja žemyn šlaitu, palydymas susižavėjusiųjų, kuriems pažintis su kalnų slidinėjimo treniruokliais dar prieš akis, žvilgsniais.

Užkariaukite kalnų šlaitus su Eolos spa ir sporto klubu!

BŪKITE PUIKIOS FORMOS!

”SkyTec Interactive” treniruokliai, sujungiantys kardio- ir jėgos treniruoklių funkcijas, padeda stiprinti ir auginti raumenis, lavinti lankstumą, judesių koordinaciją, ištvermę, pagerina tiek viso organizmo fizinę būklę, tiek, konkrečiai, širdies ir kraujagyslių sistemą. O svarbiausia – treniruotis su kalnų slidinėjimo treniruokliais yra ne tik labai naudingos, bet ir įdomios, įvairios, emocionalios.

Sportavimas su malonumu tik Eolos spa ir sporto klube!

VARŽYKITĖS!

Pasinerkite į slalomo ir didžiojo slalomo ,,SkyTec Interactive” virtualių trasų pasaulį. Pasijuskite sportininku kalnų slidinėjimo trasoje! Dideliame ekrane pavaizduota trasa bei galingas stereogarsas sukuria tikro judėjimo šlaitu įspūdį.
Pasikvieskite sirgalių ir sužinokite, kas sporto trasose yra geriausias!

Adrenalinas ir aštrūs pojūčiai ,,Eolos” spa ir sporto klube garantuoti visiems!

Ši paslauga teikiama sporto klube p.c. Akropolis

Gaukite treniruotę nemokamai

Klauskite eksperto