Zumba

Pripažinkime, kad galima sportuoti ne tik sveikai ir naudingai, bet ir maloniai.
Zumba – tai fitneso ir šokio sintezė, kuri suteikia fantastišką naudą. Aktyvus darbas degina kalorijas ir formuoja gražias kūno linijas, o lengvai atkartojami, seksualūs šokių judesiai, kartu su užburiančiais latino muzikos ritmais,  įtraukia ir apsvaigina visam gyvenimui.
Zumbos treniruotės metu dirba Jūsų kojų, rankų, sėdmenų ir nugaros raumenys bei svarbiausias Jūsų raumuo – širdis.
Zumba yra lengvai atpažįstamų šokių žingsnelių ir stilių –  merengue, salsa, cumbia, mambo, samba, flamenco, hip hop, pilvo šokio ir daugelio kitų- derinys. Tai tikras energijos užtaisas, kuris verčia judėti. Zumba tokia paprasta, įdomi ir puikiai šokama….., kad pati net nesupranti, kaip tu taip puikiai judi.
Tai tikrai geros savijautos treniruotė. Šis šokis nustumia į šalį visas blogas mintis, kadangi zumba verčia judėti greitai ir smagiai.
Kokio amžiaus žmonėms ši treniruotė skirta? Pirmiausia žinokite , kad  zumba – tai šokis, o šokti gali pačio įvairiausio amžiaus ir sudėjimo žmonės. Nėra jokių kitų reikalavimų, išskyrus šiuos– mylėti muziką ir norėti linksmintis.
Kaip vyksta treniruotė? Pamirškite rutiną, nes kiekvienos treniruotės metu įtraukiami vis kitokie judesiai ir šokių junginiai. Treniruotė vyksta valandą. Instruktorė juda kartu su visa grupe. Kad grupė pajaustų muzikos ritmą, judesiai atliekami daug kartų, tad net ir naujokams lengva prisijungti ir jaustis puikiai. Kiekvienas instruktorius išsiskiria savo individualumu, tad, nesvarbu kur Jūs besimokintumėte zumbos, ji bus vis kitokia.
Šis šokis neturi amžiaus cenzo, tai puiki proto, kūno ir sielos mankšta. Mūsų tikslas paprastas – Jūsų treniruotė privalo būti  pripildyta gera nuotaika. Tik nepamirškite patogios aprangos ir avalynės, daug vandens, rankšluosčių, pozityviai nusiteikti ir geros nuotaikos.
Iš kur Zumba atkeliavo? Ji atsirado JAV, o pirmasis zumba mokyklos įkūrėjęs ir jos išradėjas Albert „Beto“ Perez, kilęs iš Pietų Amerikos, Kolumbijos.

Šios treniruotės vyksta visuose mūsų sporto klubuose.

Žiūrėkite zumba treniruočių video

Gaukite treniruotę nemokamai

Klauskite eksperto