Abonementas Klaipėda “Akropolis”

Darbingas ruduo Eoloje prasidėjo !

Pasirinkite klubą

Įsigyk internetu geriausią EOLA sporto klubo abonementą!

* Perkant internetu ar sporto klube – pirmus šešis mėnesius mėnesinė įmoka tik 23.99 Eur. Likusius šešis mėnesius mėnesinė įmoka pagal pasirinktą sporto klubą. Abonementas galioja sudarant metinę paslaugų sutartį ir mokant kas mėnesį arba sumokant visą sumą iškart. Abonementui galioja septynių dienų pinigų grąžinimo garantija. Abonementas yra nestabdomas. Pasiūlymas galioja perkant abonementą internetu ar sporto klube nuo 2019.09.09 iki 2019.09.23 d.

Kainoraštis

PC “Akropolis” Klaipėda

Perkant 12 mėnesių abonementą. DOVANA: 4 kūno analizės ir jų aptarimas su treneriu. Kūno analizė, tai modernus ir greitas metodas apskaičiuoti kūno masės indeksą, kūno riebalų, skeletinių raumenų kiekį, galima išmatuoti ir metabolizmą.

 

Perkant 3 mėnesių abonementą. DOVANA: 1 kūno analizė ir jos aptarimas su treneriu. Kūno analizė, tai modernus ir greitas metodas apskaičiuoti kūno masės indeksą, kūno riebalų, skeletinių raumenų kiekį, galima išmatuoti ir metabolizmą.

 

Perkant metinį abonementą, galioja septynių dienų pinigų grąžinimo garantija;

Visus abonementus galite įsigyti atvykę į Eola sporto klubą;

Kainoraščių kainos galioja nuo 2018.12.01;

Akropolyje rasite asmeninių spintelių nuoma.

Įsigyk

dovanų kuponą!

 

Nustebink sau artimus žmones puikia dovana!

Artėja tau brangaus žmogaus gimtadienis ar kita šventė? Bene geriausia dovana – motyvacija judėti į priekį, būti sveikesniems ir kokybiškai praleisti laiką! Spa ir sporto klubų „Eola“ dovanų kuponas bus puiki paskata pradėti sportuoti – įsigykite jau dabar – internetu arba užsukę į vieną iš sporto klubų Klaipėdoje, Plungėje ir Tauragėje!