“Eola” Plungėje treneriai

Kristina Rupeikaitė

Trenerisasmeninė trenerė, salės trenerė, grupinės treniruotės.

Esu grupinių treniruočių trenerė. Taip pat klientams atliekų kūno analizes, sudarau individualias treniruočių programas, vedu asmenines treniruotes.

Sportas yra mano gyvenimo būdas. Siekiu būti aukščiausios kvalifikacijos trenere ir įkvepiančiu pavyzdžiu klientams. Tad visuomet stengiuosi juos uždegti bei tinkamai motyvuoti. Sistemingai atnaujinu bei taikau skirtingą treniruočių metodiką, atsižvelgiant į klientų poreikius ir galimybes. Džiaugiuosi, kad tinkamai parinktos treniruočių programos ir besąlyginis bendradarbiavimas su klientais leidžia jiems pasiekti maksimalius rezultatus. Mano gyvenimo moto: „Metame iššūkį sau ir žingsnis po žingsnio pasiekiame daugiau nei galvojome, kad galime“

 

Kadangi pačiai teko pabūti abiejose barikadų pusėse (tiek kliente, tiek trenere), manau, jog kiekvienas turime atrasti patinkančią judėjimo formą, nesvarbu, kas tai būtų: joga, svoriai, bėgimas, funkcinės treniruotės, šokiai.

 

Su manimi galite susisiekti tel. 8 671 03941, el. p. kristuks947@gmail.com.

Pasiekimai

  • 2016 m. įgytas Kultūros ir sporto veiklos leidimas dirbti sporto teorinį ir praktinį darbą.
  • 2016 m. įgytas Aerobikos instruktoriaus, pilateso, jėgos treniruotės instruktoriaus, „Step“ aerobikos  ir pakabinamų diržų (Trx) instruktoriaus sertifikatas.
  • 2016 m. lankyti kursai ir seminarai: Funkcinės treniruotės (Fitness Factory, Kaunas); Fitness konvencija (Fitness Factory, Kaunas); Functional and careful training (Fitness Factory, Kaunas); X „Insosport“ seminaras treneriams profesinių žinių tobulinimui ir sveikatingumo ugdymui „Fizinio krūvio dozavimas“ ir „Funkcinių pratimų koncepcija treniruotėje, koreguojančių pratimų parinkimas. Laikysenos ir raumenų tonuso vertinimas“ (Vilnius).
  • 2017 m. lankytini kursai ir seminarai: Fitness konvencija (Fitness Factory.Kaunas).
  • 2018 m. lankytini kursai ir seminarai: Fitness konvencija (Fitness Factory, Kaunas); Atramos – judėjimo sistemos testavimas (Fitness Factory, Kaunas); Praktinis seminaras „Žmonių su laikysenos sutrikimais treniravimo ypatumai“ (Fitness Factory, Kaunas); „Efektyvaus treniravimo principai“ (Klaipėda);