10 patarimų, kaip po švenčių vėl džiaugtis dailia figūra!

10 patarimų, kaip po švenčių vėl džiaugtis dailia figūra!

Per šventes smaguriavote už du, o dabar, apžiūrinėjant save veidrodyje, vaizdas nebetenkina? Atrodo, priaugote ne tiek jau daug, bet pūpsantis pilvukas neduoda ramybės! Numeskite 2-3 kg pasitelkiant 10 patarimų, ir jau po dviejų savaičių, nesukeliant organizmui streso, džiaugsitės savimi!

1. Prieš pusryčius išgerkite šilto vandens su šaukšteliu citrinos sulčių,o pusryčiams rinkitės produktus iš grūdų – avižines košes, javainius.

2. Po pusryčių neužkandžiaukite! Gerkite vandens, žalios arbatos, po poros valandų, priešpiečiams, pasmaguriaukite pasirinkusi obuolį ar bananą.

3. Atsisakykite riebios mėsos, rinkis žuvį ir patiekalus su ja. Pietums puikiai tiks sušiai! Gražuolė Kate Hudson po nėštumo priaugtus kilogramus tirpdė pasirinkdama suši, patiekalus su daržovėmis ir žuvimi.

4. Pavakariams tinka liesas jogurto indelis arba žalios salotos su pomidorais, agurkais ir alyvuogių aliejumi.

5. Vakarienę valgykite iki 19 valandos. Ir neprisivalgykite, vakare tinkamas tik nesunkiai virškinamas maistas – salotos su karšta vištiena arba trinta daržovių sriuba. Jei norisi dar kažką sukramtyti, pasirinkite ananasą – tai geriausias vaisius metant svorį – turi mažai kalorijų ir tinka, kai norisi kažko saldaus, sultingo…

Tačiau mityba – dar ne viskas, tad tęsiame sąrašą toliau…

6. Atsipalaiduokite vonioje su eteriniais aliejais, kurie spartina medžiagų apykaitą: cinamono, rozmarinų eteriniai aliejai tikrai tinkami lieknėjant.

7. Nueikite į pirtį! Pirtis skatina prakaitavimą, spartina medžiagų apykaitą, atnaujina odos ląsteles.

8. Sportuokite, jokia dieta nėra veiksminga be sporto. Pasirinkite mėgstamą sporto rūšį: šokiai, aerobika, sportas su treniruokliais. Sportuoti būtina bent 30 min per dieną tam, kad spartintumėte medžiagų apykaitą ir svoris kristų greičiau.

9. Išbandykite jogą ir meditaciją. Juk atsipalaidavimas padeda pabėgti nuo streso, rutinos ir … valgymo. Pajuskite savo kūną, vidinę harmoniją ir gražėjančias kūno linijas.

10. Deginkite riebalus Spa ir sporto klube ,,Eola‘‘. Siūlome išbandyti riebaliukų deginimo treniruotę. Tai greita ir efektyvi treniruotė su asmeniniu treneriu. Renkantis šias treniruotes, jums bus sudarytas ir individualus mitybos planas!