Aerobika – grožiui ir sveikatai

Aerobika – grožiui ir sveikatai

švenčių jaučiatės išsekę ir apsunkę, o matomas vaizdas veidrodyje netenkina? Sunku susikaupti darbui? Pradėkite nuo lengvos dietos ir fizinio judėjimo – tai padės jums tapti sveikiems ir energingiems. Siūlome artimiau susipažinti su ypač naudingomis aerobikos treniruotėmis. Kokią naudą jos teikia?

Nuotaikinga muzika ir aktyvūs judesiai išjudins kiekvieną, atėjusį į aerobikos treniruotę.  Esate nepatenkinta savo išvaizda, dažnai jaučiatės pavargusi? Aerobika – kaip tik jums! Tai geriausias būdas padailinti kūno linijas. Jau po mėnesio aktyvių aerobikos treniruočių jūsų kūnas taps lankstesnis, stipresnis ir dailesnis.

Aerobika – tai besikartojantys pratimai, kurių metu dirba visi kūno raumenys. Aerobika – viena iš efektyviausių treniruočių, skatinančių imuniteto stiprinimą ir lieknėjimą. Treniruotės grąžina energiją, aktyvumą, mažina stresą. Aerobikos pratimai greitina medžiagų apykaitą ir degina riebalus, be to, ji rekomenduojama moterims – palengvina priešmenstruacinius skausmus, menopauzės keliamus nepatogumus.

Aerobikos pratimai taip pat gerina širdies veiklą, ištvermę, lankstumą, padeda išvengti osteoporozės – stiprina kaulus. Aerobika mažina nutukimo, diabeto riziką, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, stabdo organizmo senėjimo procesus, reguliuoja kraujo spaudimą, pulso dažnį.

Kokie pratimai atliekami aerobikos metu?

Pirmiausiai atliekami apšilimo pratimai – nesunkūs aerobikos žingsneliai. Apšilti, atlikti tempimo pratimus reikia tam, kad per aktyvias aerobikos treniruotes nepasitemptumėte ir paruoštumėte raumenis darbui. Po to pereinama prie linksmiausios ir aktyviausios dalies – aerobiniai pratimai atliekami pasitelkiant šokį, judate ritmingai, atlikdami įvairius žingsnelius ir išjudindami kiekvieną raumenų grupę. Sportuojant naudojami aerobiniai kilimėliai, svarmenys, step platformos. Pabaigoje atliekami atsipalaidavimo pratimai.

Nepamirškite: sportuoti pradėkite pamažu – 2 kartus per savaitę, taip kūno raumenys pripras prie aktyvesnio ritmo. Normalu, jei po pirmųjų treniruočių jausitės pavargę – energija ateis pamažu, kai kūnas apsipras, o jūs jausitės atsipalaidavę, laimingi ir sustiprėję.

Išbandykite aerobikos treniruotes Spa ir sporto klube ,,Eola‘‘ – profesionalūs sporto klubo treneriai padės Jums pasiekti norimų rezultatų!