Jaunystės receptai

Jaunystės receptai

Grožis šiuolaikiniame pasaulyje asocijuojasi su jaunyste – ypač moterys sunkiai susitaiko su greit bėgančiais metais. Ar tik jaunas žmogus – gražus žmogus? Rūpinkitės savo dvasiniu ir fiziniu grožiu – tuomet bėgant metams jūs tapsite tik gražesni! Kaip kuo ilgiau išlikti jaunam, jaunatviškam – gražiai atrodyti ir traukti aplinkinių dėmesį?

Jei atkreipsite dėmesį į šiuos jaunystės receptus, pajusite pokytį ir išvaizdoje, ir viduje, nes  jaunystės eliksyras yra:

1. Pozityvios mintys, emocijos, jausmai. Jei nuolat galvojate apie bėgančius metus, esate savimi nepatenkintas/-a, nesugebate atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo darbų ir rutinos – tai matosi jūsų elgesyje ir išvaizdoje. Tik nuolatinis galvojimas, kad esate gražus/-i  ir sveikas/-a , atitolina senatvę ir grąžina jaunystę.

2. Turbūt niekas negalėtų paprieštarauti, kad geriausias jaunystės receptas yra meilė – ji priverčia kiekvieną iš mūsų pasitempti, sportuoti ir, žinoma, tik įsimylėjusiųjų akys žiba kaip niekad! Tad dažniau nusišypsokite savo antrajai pusei, įžiebkite romantikos kibirkštėlę!

3. Tam, kad ilgai išliktumėte jauni ir energingi, būtina sportuoti. Fizinė veikla išblaško niūrias mintis, atpalaiduoja, be to, stiprina ir stangrina kūną – dėl to kūnas tampa patrauklus, stiprus ir ilgai atrodo jaunai. O jei jūs turite antsvorio ir dėl to kompleksuojate, sporto klubas ,,Eola‘‘ siūlo individualią sporto programą, kurią jums sudarys asmeninis sporto klubo treneris. Jos metu tikslingai sieksite savo tikslo – sulieknėti, sustiprėti, pasitikėti savimi.

4. Nepamirškite sveikos mitybos! Atsisakykite alkoholio ir rūkymo – jie sendina odą. Valgykite kuo daugiau šviežių daržovių ir vaisių.

5. Masažai – atpalaiduoja, gerina kraujotaką, šalina įtampą, padeda siekti kūno ir proto harmonijos. Siūlome išbandyti ajurvedinius bei karštų – šaltų akmenų masažus.

Nepamirškite – pozityvus požiūris į gyvenimą ir šypsena – sveikatos ir grožio pagrindas!