Kūno linijas pagražins šokiai!

Kūno linijas pagražins šokiai!

Žiemą norisi maitintis sočiau ir dažniau, o kaip gi nepriaugti svorio šaltuoju metų laikotarpiu? Vienas iš patarimų – šokti! Šokiai gerina nuotaiką, lieknina, degina kalorijas, greitina medžiagų apykaitą. Kokias šokių treniruotes rinktis geriausia?

Pilvo šokis – padeda atsiskleisti moteriškumui ir lieknėti

Tikriausiai nėra nieko moteriškiau nei judantys moters klubai. Grakštūs judesiai pritraukia dėmesį ir susižavėjimą. Plastika, ritmas, grožis, egzotika – taip galime apibūdinti pilvo šokį. Nemažai moterų svajoja išbandyti šį šokį, bet vis pritrūksta laiko ar drąsos. Galbūt šis straipsnis paskatins daugelį pasinerti į šokio sūkurį?

Anksčiau pilvo šokis būdavo šokamas įvairiomis progomis: ruošiantis gimdymui, švenčių, įvairių ritualų metu, norint suvilioti vyrą. Pilvo šokis simbolizuoja vaisingumą, moteriškumą . Be abejo, reguliariai šokant tokį šokį ir stiprinant pilvo bei apatinius dubens  raumenis, moters organizmą galima paruošti pastojimui, lengvesniam  gimdymui, o po gimdymo praėjus dviem mėnesiams, pilvo šokis padės susigrąžinti buvusias linijas, sustangrinti pilvą.

Šis šokis teikia įvairiapusę naudą, jis gali padėti dirbantiems sėdimą darbą žmonėms. Jei žmogus juda fiziškai labai mažai, jam tiesiog būtina pašokti, pajudėti. Taip pat pilvo šokiai padeda išvengti streso, įtampos. Moterys, pradėjusios šokti, pradeda labiau savimi pasitikėti, pagražėja jų eisena, judesiai. Pilvo šokis yra unikalus – jį gali šokti ir vaikai, ir vyresni žmonės.

Ar pilvo šokis padeda numesti svorio? Priklausomai nuo intensyvumo, šokant pilvo šokį valandą laiko, sudeginama apie 300 kcal. Kiek kalorijų išeikvojama per savaitę, priklauso nuo to, kiek kartų šokate pilvo šokį. Dažniausiai moterys renkasi dvi treniruotes per savaitę. Jei norite numesti svorio, derinkite pilvo šokio treniruotes su aerobika, pilateso pratimais.

Pilvo šokio mokytoja, šokių mokyklos ,,Kairo žvaigždė‘‘ vadovė Ilona Armonienė pilvo šokį šoka jau apie 12 metų. Moteris pasakoja, kad pilvo šokiu moterys labai patenkintos, nes juda visas kūnas, vyksta vidinis masažas. Moters organizmui toks šokis duoda labai daug naudos. Žmonės, kurie dirba sėdimą darbą, išjudina visus raumenis, dirbantiems fizinį darbą žmonėms šie šokiai taip pat gali padėti. Šokant greitėja kraujotaka, medžiagų apykaita, stangrėja oda.

Ilona Armonienė teigia, kad šokti ateina įvairūs žmonės. Dauguma ateina todėl, kad nemėgsta monotoniškų treniruočių sporto salėse.

Zumba šokiai – uždega savo energingais judesiais. Zumbos treniruotėje aerobikos judesiai derinami su šokio elementais. Valandą laiko šokant zumbą, sudeginama apie 1000 kalorijų!!! Dar nesusigundėte? Tai puikus būdas prasiblaškyti ir sulieknėti. Prieš pradedant lankyti treniruotes, nereikia jokio fizinio pasirengimo, sporto treneris jus apmokys pamažu, o tuomet galėsite pasinerti į egzotikos ir energijos šėlsmą!

Žinoma, efektyvių rezultatų pasieksite derindami įvairius šokių stilius: zumbą, aerobiką, pilvo šokį. Taip tobulės ne tik jūsų kūnas, bet ir dvasia, atsiskleis moteriškumas ir žavesys.