TO DAR NEBUVO! PASITIK PAVASARĮ SU “EOLA” SANATORIJOJE “GRADIALI”, PALANGOJE!

TO DAR NEBUVO! PASITIK PAVASARĮ SU “EOLA” SANATORIJOJE “GRADIALI”, PALANGOJE!

Kovo 2 d. SPA ir sporto klubas “EOLA” kviečia pasitikti pavasarį išvažiuojamoje treniruotėje, kuri vyks sanatorijoje “GRADIALI“, Palangoje.

 

TRENIRUOTĖS PROGRAMA:

15:30 val.ZUMBA* (trenerė Agnė Puidokaitė)

16:15 val.NIRVANA FITNESS** (trenerė Asta Mackevičienė)

 

Ir tai dar ne viskas!

Po treniruotės, visus sportininkus, sanatorija “GRADIALI” jėgas atgauti kvies SPA ir pirčių zonoje, VOS už 9 Eur asmeniui! (plačiau apie SPA skaitykite čia.)

 

PASITIK pavasarį kitaip, Nepatingėk pasportuoti, o po to atsipalaiduoti!

 

Būtina išankstinė rezervacija tel.: +370 677 12914 arba el. paštu: sanatorija@gradiali.com

Adresas: sanatorija GRADIALI, Vanagupės g. 15, Palanga LT-00169.

 

*ZUMBA – tai intensyvi treniruotė, kurioje vienu metu sujungiami Lotynų Amerikos šokių elementai ir aerobikos pratimai. Aktyvus judėjimas, šios smagios treniruotės metu, degina kalorijas ir formuoja gražias kūno linijas, o lengvai atkartojami, įvairių šokių judesiai, kartu su uždegančiais muzikos ritmais, įtraukia ir padeda atsipalaiduoti nuo kasdienybės. (treniruotę ves, trykštanti energija ir gera nuotaika, “EOLA” grupinių treniruočių trenerė Agnė Puidokaitė. Plačiau apie trenerę skaitykite čia.)

**NIRVANA FITNESS – tai kvėpavimo pilateso pratimų ir jogos asanų mankšta, kuri padeda natūraliai pašalinti stresą, nerimą, lėtinį skausmą ir depresiją, detoksikuoja kūną ir prailgina gyvenimo trukmę.

Tai metodas, kuris tarsi užpildo spragą tarp sportuojančių, aktyvių ir sėslų gyvenimo būdą mėgstančių bei jokios mankštinimosi patirties neturinčių žmonių, todėl tinka kiekvienam. (treniruotę ves licencijuota sveikatingumo instruktorė, “EOLA” grupinių treniruočių trenerė Asta Mackevičienė. Plačiau apie trenerę skaitykite čia.)