Treniruotė šlaunų ir sėdmenų raumenims kartu su Simona

Treniruotė šlaunų ir sėdmenų raumenims kartu su Simona

Trenerė Simona.

Apie dailias kojas svajoja dauguma moterų, juolab, kad artėja vasara, bikinio sezonas. Juk šiltą vasaros dieną taip norisi dėvėti trumpą sijonėlį ar šortus. Kad vasarą pasitiktumėte gražiomis ir dailiomis kojomis siūlome kasdien atlikti keletą paprastų, bet labai efektyvių pratimų.

Pritūpimai, įtūpstai, kojų kėlimas gulint ant nugaros, kojų kėlimas romėniškoje kėdėje, kojų kėlimas klūpint ant kelių pasirėmus alkūnėmis, mirties trauka viena koja ištiesus priekin, dviratis, bėgiojimas, spartus ėjimas, lipimas (treniruoklyje, stepas, arba laiptinėje) ir kt.

Kad būtų vystomas visas keturgalvis šlaunies raumuo, kojos turi būti truputį pražergtos (maždaug pečių plotyje), o pėdos truputį pasuktos į šalis. Kad būtų vystoma išorinė keturgalvio šlaunies raumens dalis, kojos turi būti beveik suglaustos viena su kita, o pėdos lygiagrečios viena kitai. Kad būtų vystoma vidinė keturgalvio šlaunies raumens dalis, kojos turi būti išžergtos, plačiau nei pečių plotis, o pėdos pasuktos į šalis. Atliekant pratimus ant kilimėlio, svarbu išlaikyti tiesią nugaros padėtį, įtemptą pilvo presą, bei svorį paskirstyti tolygiai neapkraunant pečių linijos. Taip pat svarbu išlaikyti stačius kampus. Taigi, kad turėtumėte dailų užpakaliuką ir stangrias kojas, nepakanka laikytis dietos. Reikia intensyviai ar bent jau reguliariai treniruotis.