Klaipėda “Akropolis” tvarkaraštis

2020 balandžio

Pr An Tr Kt Pn Št Sk
1
  • 09:00-09:55 Joga
  • 09:00-09:45 Power BIKE
  • 10:00-10:55 EOLA PUMP
  • 12:00-12:55 Kalanetika
  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 18:00-18:55 Cardio+Presas
  • 18:30-19:00 PRESS+BACK
  • 19:00-19:55 Fit body
2
  • 09:00-09:55 Kalanetika
  • 10:00-10:55 Treniruotė su Funkciniais diržais
  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais
  • 17:45-18:40 Joga
  • 18:00-18:45 EOLA BIKE
  • 18:00-18:55 Cardio Box Training
  • 19:00-19:55 EOLA PUMP
3
  • 09:00-09:55 FOAM ROLLING
  • 09:00-09:45 EOLA BIKE
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 16:30-17:25 Kalanetika
  • 17:00-17:55 Cardio+Presas
  • 18:00-18:55 Kūno dizainas
4
  • 09:10-10:05 Strech Training
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 10:30-11:25 Crosstraining
5
  • 10:00-10:55 Cardio+Presas
  • 11:00-11:55 Kalanetika
6
  • 09:00-09:45 Eola BIKE
  • 09:00-09:55 Joga
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 12:00-12:55 Kalanetika
  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 17:30-18:25 Crosstraining
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 18:00-18:55 TABATA EASY
  • 18:30-19:00 PRESS+BACK
  • 19:00-19:55 Kūno dizainas
7
  • 09:00-09:55 Kalanetika
  • 10:00-10:55 Treniruotė su funkc. diržais
  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais
  • 17:45-18:40 Joga
  • 18:00-18:55 Kūno dizainas
  • 18:00-18:45 Eola BIKE
  • 19:00-19:55 Kardio Box Training
8
  • 09:00-09:55 Joga
  • 09:00-09:45 Power BIKE
  • 10:00-10:55 EOLA PUMP
  • 12:00-12:55 Kalanetika
  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 18:00-18:55 Cardio+Presas
  • 18:30-19:00 PRESS+BACK
  • 19:00-19:55 Fit body
9
  • 09:00-09:55 Kalanetika
  • 10:00-10:55 Treniruotė su Funkciniais diržais
  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais
  • 17:45-18:40 Joga
  • 18:00-18:45 EOLA BIKE
  • 18:00-18:55 Cardio Box Training
  • 19:00-19:55 EOLA PUMP
10
  • 09:00-09:55 FOAM ROLLING
  • 09:00-09:45 EOLA BIKE
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 16:30-17:25 Kalanetika
  • 17:00-17:55 Cardio + Presas
  • 18:00-18:55 Kūno dizainas
11
  • 09:10-10:05 Strech Training
  • 10:00-10:55 Fit Body
  • 10:30-11:25 Crosstraining
12
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 11:00-11:55 Kalanetika
13
  • 09:00-09:45 Eola BIKE
  • 09:00-09:55 Joga
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 12:00-12:55 Kalanetika
  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 17:30-18:25 Crosstraining
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 18:00-18:55 TABATA EASY
  • 18:30-19:00 PRESS+BACK
  • 19:00-19:55 Kūno dizainas
14
  • 09:00-09:55 Kalanetika
  • 10:00-10:55 Treniruotė su funkc. diržais
  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais
  • 17:45-18:40 Joga
  • 18:00-18:55 Kūno dizainas
  • 18:00-18:45 Eola BIKE
  • 19:00-19:55 Kardio Box Training
15
  • 09:00-09:55 Joga
  • 09:00-09:45 Power BIKE
  • 10:00-10:55 EOLA PUMP
  • 12:00-12:55 Kalanetika
  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 18:00-18:55 Cardio+Presas
  • 18:30-19:00 PRESS+BACK
  • 19:00-19:55 Fit body
16
  • 09:00-09:55 Kalanetika
  • 10:00-10:55 Treniruotė su Funkciniais diržais
  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais
  • 17:45-18:40 Joga
  • 18:00-18:45 EOLA BIKE
  • 18:00-18:55 Cardio Box Training
  • 19:00-19:55 EOLA PUMP
17
  • 09:00-09:55 FOAM ROLLING
  • 09:00-09:45 EOLA BIKE
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 16:30-17:25 Kalanetika
  • 17:00-17:55 Cardio+Presas
  • 18:00-18:55 Kūno dizainas
18
  • 09:10-10:05 Strech Training
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 10:30-11:25 Crosstraining
19
  • 10:00-10:55 Cardio+Presas
  • 11:00-11:55 Kalanetika
20
  • 09:00-09:45 Eola BIKE
  • 09:00-09:55 Joga
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 12:00-12:55 Kalanetika
  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 17:30-18:25 Crosstraining
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 18:00-18:55 TABATA EASY
  • 18:30-19:00 PRESS+BACK
  • 19:00-19:55 Kūno dizainas
21
  • 09:00-09:55 Kalanetika
  • 10:00-10:55 Treniruotė su funkc. diržais
  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais
  • 17:45-18:40 Joga
  • 18:00-18:55 Kūno dizainas
  • 18:00-18:45 Eola BIKE
  • 19:00-19:55 Kardio Box Training
22
  • 09:00-09:55 Joga
  • 09:00-09:45 Power BIKE
  • 10:00-10:55 EOLA PUMP
  • 12:00-12:55 Kalanetika
  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 18:00-18:55 Cardio+Presas
  • 18:30-19:00 PRESS+BACK
  • 19:00-19:55 Fit body
23
  • 09:00-09:55 Kalanetika
  • 10:00-10:55 Treniruotė su Funkciniais diržais
  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais
  • 17:45-18:40 Joga
  • 18:00-18:45 EOLA BIKE
  • 18:00-18:55 Cardio Box Training
  • 19:00-19:55 EOLA PUMP
24
  • 09:00-09:55 FOAM ROLLING
  • 09:00-09:45 EOLA BIKE
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 16:30-17:25 Kalanetika
  • 17:00-17:55 Cardio + Presas
  • 18:00-18:55 Kūno dizainas
25
  • 09:10-10:05 Strech Training
  • 10:00-10:55 Fit Body
  • 10:30-11:25 Crosstraining
26
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 11:00-11:55 Kalanetika
27
  • 09:00-09:45 Eola BIKE
  • 09:00-09:55 Joga
  • 10:00-10:55 Kūno dizainas
  • 12:00-12:55 Kalanetika
  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 17:30-18:25 Crosstraining
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 18:00-18:55 TABATA EASY
  • 18:30-19:00 PRESS+BACK
  • 19:00-19:55 Kūno dizainas
28
  • 09:00-09:55 Kalanetika
  • 10:00-10:55 Treniruotė su funkc. diržais
  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais
  • 17:45-18:40 Joga
  • 18:00-18:55 Kūno dizainas
  • 18:00-18:45 Eola BIKE
  • 19:00-19:55 Kardio Box Training
29
  • 09:00-09:55 Joga
  • 09:00-09:45 Power BIKE
  • 10:00-10:55 EOLA PUMP
  • 12:00-12:55 Kalanetika
  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas
  • 17:30-18:25 Kalanetika
  • 18:00-18:55 Cardio+Presas
  • 18:30-19:00 PRESS+BACK
  • 19:00-19:55 Fit body
30
  • 09:00-09:55 Kalanetika
  • 10:00-10:55 Treniruotė su Funkciniais diržais
  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais
  • 17:45-18:40 Joga
  • 18:00-18:45 EOLA BIKE
  • 18:00-18:55 Cardio Box Training
  • 19:00-19:55 EOLA PUMP
2020-04-03
  • 09:00-09:55 FOAM ROLLING

    (Eurelija)

  • 09:00-09:45 EOLA BIKE

    (Aleksandras)

  • 10:00-10:55 Kūno dizainas

    Eurelija

  • 16:30-17:25 Kalanetika

    Aleksandra

  • 17:00-17:55 Cardio+Presas

    (Rasa)

  • 18:00-18:55 Kūno dizainas

    Rasa

2020-04-04
  • 09:10-10:05 Strech Training

    (Raumenų tempimo treniruotė, Eurelija)

  • 10:00-10:55 Kūno dizainas

    (Eurelija)

  • 10:30-11:25 Crosstraining

    (Vyksta treniruoklių salėje, Agnė)

2020-04-05
  • 10:00-10:55 Cardio+Presas

    (priemonės, Eurelija)

  • 11:00-11:55 Kalanetika

    Eurelija

2020-04-06
  • 09:00-09:45 Eola BIKE

    (Rasa), (Vyksta dviračių salėje)

  • 09:00-09:55 Joga

    (Agnė)

  • 10:00-10:55 Kūno dizainas

    (Rasa)

  • 12:00-12:55 Kalanetika

    (Rasa)

  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas

    (Inga)

  • 17:30-18:25 Kalanetika

    (Rasa)

  • 17:30-18:25 Crosstraining

    (Aleksandras), (Vyksta treniruoklių salėje)

  • 17:30-18:25 Kalanetika

    (Rasa)

  • 18:00-18:55 TABATA EASY

    Aleksandra

  • 18:30-19:00 PRESS+BACK

    (Agnė), (Vyksta treniruoklių salėje)

  • 19:00-19:55 Kūno dizainas

    (Rasa)

2020-04-07
  • 09:00-09:55 Kalanetika

    (priemonės, Eurelija)

  • 10:00-10:55 Treniruotė su funkc. diržais

    (Vyksta treniruoklių salėje, Aleksandras)

  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais

    Aleksandras

  • 17:45-18:40 Joga

    (Gerda)

  • 18:00-18:55 Kūno dizainas

    (Rasa)

  • 18:00-18:45 Eola BIKE

    (Kristina)

  • 19:00-19:55 Kardio Box Training

    (Arvydas)

2020-04-08
  • 09:00-09:55 Joga

    (Agnė)

  • 09:00-09:45 Power BIKE

    (Aleksandras)

  • 10:00-10:55 EOLA PUMP

    (Aleksandras)

  • 12:00-12:55 Kalanetika

    (Rasa)

  • 16:30-17:25 Vaikų Fitnesas

    Inga

  • 17:30-18:25 Kalanetika

    (priemonės, Eurelija)

  • 18:00-18:55 Cardio+Presas

    (Rasa)

  • 18:30-19:00 PRESS+BACK

    (Vyksta treniruoklių salėje, Eurelija)

  • 19:00-19:55 Fit body

    (Eurelija)

2020-04-09
  • 09:00-09:55 Kalanetika

    (Rasa)

  • 10:00-10:55 Treniruotė su Funkciniais diržais

    (Vyksta treniruoklių salėje, Agnė)

  • 17:30-18:25 Treniruotė su funkciniais diržais

    Svetlana

  • 17:45-18:40 Joga

    (Inga)

  • 18:00-18:45 EOLA BIKE

    (Aleksandras)

  • 18:00-18:55 Cardio Box Training

    Arvydas

  • 19:00-19:55 EOLA PUMP

    (Aleksandras)