Klaipėda “Akropolis” tvarkaraštis

kovo 18, 2019 - kovo 24, 2019

Treniruotės

Pirmadienis
9:00 - 9:55 Joga - Agnė
9:00 - 9:45 Eola BIKE - Aleksandras
10:00 - 10:55 Funkcinė tr. ratu - Aleksandras
12:00 - 12:55 Kalanetika - Asta
16:00 - 16:55 Vaiku fitnesas "Akropolis" - Asta
17:15 - 18:10 Crosstraining - Svetlana
Vyksta treniruoklių salėje
17:30 - 18:25 Kalanetika - Giedrius
18:00 - 18:55 FIT BODY - Eurelija
18:30 - 19:00 PRESS + BACK - Aleksandras, Vyksta treniruoklių salėje
Vyksta treniruoklių salėje
19:00 - 19:55 ROLLING + PRESAS - Eurelija
Antradienis
9:00 - 9:55 Kalanetika (mažas kamuolys) - Rasa
10:00 - 10:55 Treniruotė su funkciniais diržais - Svetlana
Vyksta treniruoklių salėje
17:15 - 18:10 Treniruotė su funkciniais diržais - Aleksandras
Vyksta treniruoklių salėje
17:45 - 18:40 Joga - Inga
18:00 - 18:45 Eola BIKE - Giedrius
18:00 - 18:55 Kūno dizainas - Rasa
18:15 - 19:10 Crosstraining - Aleksandras
Vyksta treniruoklių salėje
19:00 - 19:55 Kardio Box Training - Arvydas
Trečiadienis
9:00 - 9:45 Power BIKE - Rasa
9:00 - 9:55 Joga - Agnė
10:00 - 10:55 Presas + Kūno dizainas - Rasa
12:00 - 12:55 Kalanetika(Stretching) - Rasa
16:00 - 16:55 Vaiku fitnesas "Akropolis" - Aleksandra
17:15 - 18:10 Crosstraining - Svetlana
Vyksta treniruoklių salėje
17:30 - 18:25 Kalanetika(Stretching) - Rasa
18:00 - 18:55 Strong by Zumba - Agnė
18:30 - 19:00 PRESS + BACK - Aleksandras, Vyksta treniruoklių salėje
Vyksta treniruoklių salėje
19:00 - 19:55 Kūno dizainas - Agnė
Ketvirtadienis
9:00 - 9:55 Kalanetika - Asta
10:00 - 10:55 Treniruotė su funkciniais diržais - Svetlana
Vyksta treniruoklių salėje
17:15 - 18:10 Treniruotė su funkciniais diržais - Aleksandra
Vyksta treniruoklių salėje
17:45 - 18:40 Joga - Agnė
18:00 - 18:55 Kardio Box Training - Arvydas
18:00 - 18:45 Eola BIKE - Rasa
19:00 - 19:55 ROLLING + PRESAS - Eurelija
Penktadienis
9:00 - 9:45 Eola BIKE - Aleksandras
9:00 - 9:55 Foam Rolling - Rasa
10:00 - 10:55 Kūno dizainas - Rasa
16:30 - 17:25 Kalanetika(didelis kamuolys) - Asta
17:00 - 17:55 Presas + Kūno dizainas - Rasa
18:00 - 18:55 Kojos + sėdmenys - Rasa
Šeštadienis
9:10 - 10:05 Stretch Training - Rasa
(Raumenų tempimo treniruotė)
10:00 - 10:55 EOLA PUMP - Rasa
10:30 - 11:25 Crosstraining - Svetlana
Vyksta treniruoklių salėje
Sekmadienis
10:00 - 10:55 Kūno dizainas - Giedrius
11:00 - 11:55 Stretch Training - Giedrius
(Raumenų tempimo treniruotė)
16:00 - 16:55 Treniruotė su funkciniais diržais - Asta
Vyksta treniruoklių salėje

kovo 18, 2019 - kovo 24, 2019