Eolos sveikatingumo žygis su Žalia giria remiant beglobius gyvūnus!

Eolos sveikatingumo žygis su Žalia giria remiant beglobius gyvūnus!

Remiant VšĮ. Gyvūnų globos namus „Linksmosios pėdutės“, jau š.m. gegužės 04 d. VŠĮ „EOLA plius“ organizuoja net trijų skirtingų maršrutų, ypatingai vaizdingą, žygį, nuo Klaipėdos vasaros koncertų estrados, Olando kepurės link. „EOLA“ sveikatingumo žygis su „Žalia giria“ skirtas skatinti sveiką gyvenimo būdą, atsisakant svaigalų ir leidžiant laisvalaikį turiningai. O žygiuodamas tu dar prisidėsi ir prie beglobių gyvūnų gerovės!

Jei apie žygį svajoji jau seniai, bet vis dar nedrįsti, čiupk visą savo šeimą, draugą, savo keturkojį augintinį ir leidžiamės į trasą! Pavasario saulė, miško samanų kvapas, pajūrio gamta ir geras darbas – tokiam renginiui apibūdinti tikrai tinka žodis UNIKALU! Žygiui bus paruoštos net trys (8, 19 ir 26 km) trasos. Renkantis bet kurią trasą, į dalyvio mokestį įskaičiuota: dalyvio kortelė, maršruto schema, startinis užkandžių paketas, vanduo, užkandžiai sustojimo metu, diplomas, o jei ilgesnį kelią keliausit, dar ir pietūs!

Kiekvienas jūsų keturkojis gaus apdovanojimą! Prisidėdami prie gražios socialinės akcijos remdami mūsų keturkojus – švęskime pavasarį „EOLA“ sveikatingumo žygyje!